-->

اهدای تجهیزات آموزشی به دانش آموزان معلول

مدیر کل آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: تجهیزات آموزشی به دانش آموزان دارای معلولیت شدید جسمی-حرکتی در ۳ شهر استان اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز خوزستان، علی ممبینی گفت: ۴ مجموعه تجهیزات آموزش در منزل با حمایت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با هدف اجرای عدالت آموزشی و نصیب برابر به ۴ دانش آموز دارای معلولیت شدید جسمی-حرکتی ساکن در شهرستان‌های اهواز، اندیمشک و گتوند اهدا شدند.

وی این تجهیزات را شامل ۳ دستگاه لبتاپ و هدست و یک تبلت عنوان کرد و افزود: برای تهیه آن‌ها بیش از ۸۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

ممبینی با بیان اینکه مدیران مدارس باید این دانش آموزان را به اداره کل معرفی کنند تا از آن‌ها حمایت شود، ادامه داد: از خانواده‌ها خواهشمندیم با توجه به نیمه حضوری شدن مدارس، شرایط برای برگزاری کلاس درس را برای فرزندان خود فراهم کنند تا خللی در پیشرفت تحصیلی آن‌ها ایجاد نشود.

درباره ما

مؤسسه خيريه توان افزايي مناطق محروم و روستایی مهر فضيلت در سال 1398 با شماره ثبت 6012 با هدف توانمندسازي افراد مناطق محروم و روستايي بمنظور ارتقاي مهارت هاي كار و اجتماعي و با استفاده از نيروي هاي مردمي منطقه و در نهایت بهبود كيفيت عمومي زندگي افراد مناطق محروم و روستايي تأسیس گردیده است.

`

این مؤسسه جهت نیل به این اهداف تلاش می نماید با استفاده از حمايت هاي مالي و معنوی با ايجاد ارتباط مؤثر براي بهره برداري از ظرفيت هاي موجود دولتي و مردمی در راستای توان افزايي افراد بومي مناطق محروم و روستایی، تخصص افراد براي رسيدن به خودكفايي مالي و رشد و توسعه محلی را ارتقاء بخشد.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان دشتستان شمالي، بن بست فروردين [37] ، پلاك 11 کد پستی 8199773331
ایمیل:mehrefazilat@gmail.com
تلفن تماس: 03135676860

 

logo footer