-->

اهدای ۲۵۰۰ بسته نوشت افزار به دانش آموزان مددجو خوزستانی

در سالروز میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع) ۲۵۰۰ بسته نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند خوزستانی اهدا شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز گفت: به مناسبت گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص) و  امام صادق (ع) و هفته وحدت، به رسم مهر و عاطفه این تعداد بسته‌های نوشت افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه  به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است. 

حجت الاسلام میرعلایی افزود: این بسته‌های نوشت افزار و کیف توسط قرارگاه و گروه جهادی فرهنگی سردار شهید مصدق طاهری بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام علی (ع) و با همکاری خیرین و کمیته امداد تامین شده و برای دانش آموزان مناطق محروم در سطح استان خوزستان توزیع خواهد شد.

درباره ما

مؤسسه خيريه توان افزايي مناطق محروم و روستایی مهر فضيلت در سال 1398 با شماره ثبت 6012 با هدف توانمندسازي افراد مناطق محروم و روستايي بمنظور ارتقاي مهارت هاي كار و اجتماعي و با استفاده از نيروي هاي مردمي منطقه و در نهایت بهبود كيفيت عمومي زندگي افراد مناطق محروم و روستايي تأسیس گردیده است.

`

این مؤسسه جهت نیل به این اهداف تلاش می نماید با استفاده از حمايت هاي مالي و معنوی با ايجاد ارتباط مؤثر براي بهره برداري از ظرفيت هاي موجود دولتي و مردمی در راستای توان افزايي افراد بومي مناطق محروم و روستایی، تخصص افراد براي رسيدن به خودكفايي مالي و رشد و توسعه محلی را ارتقاء بخشد.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان دشتستان شمالي، بن بست فروردين [37] ، پلاك 11 کد پستی 8199773331
ایمیل:mehrefazilat@gmail.com
تلفن تماس: 03135676860

 

logo footer