اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خادمیاران کانون خدمت رضوی شهرستان جیرفت همزمان با چهارشنبه های امام رضایی به دانش آموزان نیازمند لوازم التحریر اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نگاه کرمان به نقل از  آستان نیوز از کرمان؛ کرامت پیرنیا، مسئول کانون های خدمت رضوی شهرستان جیرفت ابراز داشت: همزمان با چهارشنبه های امام رضایی خادمیاران رضوی با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار و ترویج، فرهنگ سازی و تکریم علم و دانش لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.
پیرنیا ادامه داد: لوازم التحریر اهدا شده شامل کیف دفتر، مداد، خودکار، خط کش، پاک کن و جامدادی است. این اقلام در بین دانش آموزان نیازمند روستای دولت آباد توزیع شد.
وی بیان داشت: در راستای برقراری عدالت آموزشی، کانون های محله ای دانش آموز نیازمند را شناسایی کرده اند و با همکاری خیرین و نیکوکاران لوازم التحریر و بسته های معیشتی به آن ها اهدا خواهد شد.

 

درباره ما

مؤسسه خيريه توان افزايي مناطق محروم و روستایی مهر فضيلت در سال 1398 با شماره ثبت 6012 با هدف توانمندسازي افراد مناطق محروم و روستايي بمنظور ارتقاي مهارت هاي كار و اجتماعي و با استفاده از نيروي هاي مردمي منطقه و در نهایت بهبود كيفيت عمومي زندگي افراد مناطق محروم و روستايي تأسیس گردیده است.

.

این مؤسسه جهت نیل به این اهداف تلاش می نماید با استفاده از حمايت هاي مالي و معنوی با ايجاد ارتباط مؤثر براي بهره برداري از ظرفيت هاي موجود دولتي و مردمی در راستای توان افزايي افراد بومي مناطق محروم و روستایی، تخصص افراد براي رسيدن به خودكفايي مالي و رشد و توسعه محلی را ارتقاء بخشد.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان دشتستان شمالي، بن بست فروردين [37] ، پلاك 11 کد پستی 8199773331
ایمیل:mehrefazilat@gmail.com
تلفن تماس: 03135676860