مدارس استان یزد پایگاه شور عاطفه‌ها می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل کمیته امداد استان یزد: فردا چهارشنبه هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مدارس سطح استان یزد پایگاه شور عاطفه‌ها می‌شود.

 

 

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، شجاعان با بیان اینکه مراسم شور عاطفه‌ها باهدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند در مدارس برگزار می‌شود، گفت: چهارشنبه هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مدارس سطح استان یزد پایگاه شور عاطفه‌ها می‌شود، مراسم نمادین این رویداد ملی با حضور مسئولان استانی در دبیرستان دخترانه شهید حیدری شهرستان یزد برگزار می‌شود.

 


وی افزود: رویداد ملی شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم" از روز ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۰ در استان یزد آغازشده است و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.


مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: با کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان در قالب"شور عاطفه‌ها"مایحتاج تحصیلی ۷۰۰۰ دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه و در بین آن‌ها توزیع می‌شود، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای سهولت در پرداخت غیر حضور در نظر گرفته شده است.

 

درباره ما

مؤسسه خيريه توان افزايي مناطق محروم و روستایی مهر فضيلت در سال 1398 با شماره ثبت 6012 با هدف توانمندسازي افراد مناطق محروم و روستايي بمنظور ارتقاي مهارت هاي كار و اجتماعي و با استفاده از نيروي هاي مردمي منطقه و در نهایت بهبود كيفيت عمومي زندگي افراد مناطق محروم و روستايي تأسیس گردیده است.

.

این مؤسسه جهت نیل به این اهداف تلاش می نماید با استفاده از حمايت هاي مالي و معنوی با ايجاد ارتباط مؤثر براي بهره برداري از ظرفيت هاي موجود دولتي و مردمی در راستای توان افزايي افراد بومي مناطق محروم و روستایی، تخصص افراد براي رسيدن به خودكفايي مالي و رشد و توسعه محلی را ارتقاء بخشد.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان دشتستان شمالي، بن بست فروردين [37] ، پلاك 11 کد پستی 8199773331
ایمیل:mehrefazilat@gmail.com
تلفن تماس: 03135676860