بسته‌های لوازم التحریر به دست دانش آموزان نیازمند رسیدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس کمیته امداد بندر امام خمینی (ره) گفت: بسته‌های لوازم التحریر در قالب پویش ملی شور عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند این شهر اهدا شدند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، سمیه محیط افزود: پویش ملی شور عاطفه‌ها هر سال با هدف تامین مایحتاج تحصیلی یک هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

وی اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک هزینه تحصیل در اولویت این طرح قرار گرفته است.

 

محیط بر پیش بینی تدابیر لازم جهت پیشگیری از ترک تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تاکید کرد و بیان داشت: خیرین و نیکوکاران بندر امام خمینی (ره) می‌توانند با پرداخت مبلغ ۱۵۰ هزار تومان کمک هزینه خرید کیف و لوازم التحریر برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند مناطق محروم شهر، حامی آن‌ها باشند و در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پس از ترک تحصیل نقش ایفا کنند.

 

رئیس کمیته امداد بندر امام خمینی (ره) با بیان اینکه به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهر‌ها مستقر نمی‌شوند و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها با روش‌های غیرحضوری صورت می‌گیرد، ادامه داد: مردم نیکوکار بندر امام خمینی (ره) و سایر شهرستان‌ها می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۶۱۲۹*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

این مقام مسئول اذعان داشت: سال گذشته با کمک شورای راهبردی پتروشیمی‌ها ۶۰۱ تبلت و با مساعدت ویژه پتروشیمی لاله و خیرین و نیکوکاران یک هزار و ۸۰۰ بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

 

درباره ما

مؤسسه خيريه توان افزايي مناطق محروم و روستایی مهر فضيلت در سال 1398 با شماره ثبت 6012 با هدف توانمندسازي افراد مناطق محروم و روستايي بمنظور ارتقاي مهارت هاي كار و اجتماعي و با استفاده از نيروي هاي مردمي منطقه و در نهایت بهبود كيفيت عمومي زندگي افراد مناطق محروم و روستايي تأسیس گردیده است.

.

این مؤسسه جهت نیل به این اهداف تلاش می نماید با استفاده از حمايت هاي مالي و معنوی با ايجاد ارتباط مؤثر براي بهره برداري از ظرفيت هاي موجود دولتي و مردمی در راستای توان افزايي افراد بومي مناطق محروم و روستایی، تخصص افراد براي رسيدن به خودكفايي مالي و رشد و توسعه محلی را ارتقاء بخشد.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان دشتستان شمالي، بن بست فروردين [37] ، پلاك 11 کد پستی 8199773331
ایمیل:mehrefazilat@gmail.com
تلفن تماس: 03135676860